Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Hmura #14763 üzenetére

    Indoknak egyedül - reális indoknak - a nagy hálózatfejlesztést tudom elképzelni.

    Mivel ez tényleg kézzel fogható, és érezhető, így a már áprilistól megemelt (20-ról 25 forintra) feltöltőkaris sms-díjat sem róttam, fel a vodának.
    Ennyivel én is hozzájárulhatok, pláne, hogy FB-on, és msn-en (igen mobilról) egyre többet küldök rövid üzenetet ismerőseimnek, így lényegében kompenzálom a drágítást...

    azért a hosszú évekig 19 forintos sms hiányzik, de hát ez van. Először (talán 2éve?) emelkedett 1 forinttal, majd idén 5-tel...

    A Vodafone most inkább a szervizzel húzott fel, de nagyon.
    ...majd, hamarosan kész lesz... Csak ezt hallom.
    Május 20-án beadtam egy Vodafone által fémjelzett ZTE mobilt, mert nem volt jó a kihangosított beszélgetés funkció. (el akartam ajándékozni, és a tesztelés során lebukott)

    Két hetet ígértek, meg, hogy figyeljem a szervizfigyelőn. A két hét persze már két hete eltelt, mitöbb már az egy hónap is. A telefonos üszi csak azt mondja, amit én is látok a netes felületen (minden nap plusz egy nap jeleneik meg - most június 25 a várható elkészülés, ami holnapra 26-a lesz...)

    Azonban az mérgel fel, hogy sem személyesen, sem telefonon ennél több infó nincs.
    Vodafone "szervizben" van. De, hogy azt elérni nem lehet, mert valami szerződött partner - ugye a ZTE-nek itthon nincs hivatalos supportja - ül a telómon, annak címét, telefonszámát ki nem adják, tőlük pontosabb infót nem kap.

    Szóval ennyi. Majd, hamarosan kész lesz. Semmi egyéb érdemi infó. Semmi. :((

    Kérdem már a végén a csajt, hogy ok, akkor a legközelebb havi számlám is majd hamarosan befizetem mondattal nem fizetem be időre... Persze, akkor is én kapok felszólító levelet, meg késedelmi kamatot...

    Most ezzel húzott fel a Vodafone, pláne azért, mert évek, hosszú évek óta nem vettem igénybe a szervizüket, de a sajátmárkás mobil miatt kénytelen voltam...

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák