Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antibazsi

    aktív tag

    válasz Speed® #993 üzenetére

    Hali,köszi a választ!...végre valaki!
    Az a baj,h ezeket a dolgokat mind ellenőriztem már.
    1.,4.Az új processzor tdp-je u.a....bocs 4w-tal több,de teszteltem orthos-ban 16 órán keresztül nem történt semmi,78°C volt a maximum ami a meromoknak ez meg sem kottyan (ugyebár 100ig bírják),de annyi volt az előző proci is.Valamint nhc-ban dynamic switching beállitást használom,így szinte soha nem megy 60-65°C fölé játék közben sem.
    2.Először keveset raktam,nem is folyt ki a szélére felesleg,pont elég volt...aztán azt gondoltam lehet kevés,raktam rá többet...még mindig csinálta a hülyeséget...raktam még rá...utoljára azért már nyomódott ki felesleg.Szóval a paszta sem lehetett gond,mindegy volt ha sok ha kevés.
    3.A ventillátort is szétszedtem,kitisztítottam,minden porocskát letörölgettem,lamellák közét is kitisztogattam,h semmi ne korlátozza a hőterjedést,valamint kölön notebook hűtöt is használok.
    5.Na lehet erről van szó tényleg,de még mindíg inkább a vgaramok-hűtésére gyanakszom...
    megfigyeltem,ha játékoknál alacsonyabb grafikai beálltásokat használok,időben elcsúszik a kép szétesése (pl végtelen síkok,félsíkok jelennek meg a játékban)és a kék halál is.Nem tudom pl az árnyékok részletessége,megjelenítése memóri a függő??Mert ha az árnyékokat teljesen kikapcsolom van úgy,h egyáltalán nem csinálja.
    Amúgy a végeredmény mindíg ez:

    Üdv, Balázs

Új hozzászólás Aktív témák