Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    válasz tomgabor #8553 üzenetére

    Sokat gondolkoztam a PS3 és Wii között, de végül mint írtam utóbbi mellett döntöttem. Ennek legfőbb oka az voot, hogy leültem, és gondoltam leírom azt a 10 játékot amit szeretnék kipróbálni a 2 gépen és hát a PS3-ra nem tudtam ennyit felsorolni, a Wii-nél pedig már 10 felett járok :) Manapság sajna már nem tudok esténként akár napi 3-4 órát is játékkal foglalkozni a Wii pedig alakmi játék szempontjából jobb megoldásnak tűnik.

    jRPG meg azért lett mert én azokat jobban szeretem, mint a nyugati szerepjátékokat. Próbáltam Dragon Age-t, Mass Effect-et, nem igazán jöttek be, egyedül a Fallout 3 volt az utóbbi évek PC-s rpg felhozatalból ami megteszett és végigvittem. Wii-re tény, hogy kevés az RPG, de ha egyszer kijön a Last Story és a Xenoblade angolul, akkor már megérte a gép részemről, előbbi ugye a FF sorozoat megálmodójának új játéka (20 év óta az első játék, ahol nem csak producerként vett részt a fejlesztésben, hanem rendezte) a másik pedig a PS1-es Xenogears csapat játéka, az pedig egyik legjobb játék volt a Sony első gépén.

    Amúgy meg a Tactics Ogre zseniális, ha valakinek bejött a Final Fantasy Tactics, akkor ezt imádni fogja :)

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák