Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Tiszteletes #311 üzenetére

    Vannak homebrew böngészők, de azok főként 1.5-ös FW alá készültek, mivel abban a firmware-ben még nem volt beépített böngésző. 2.01 FW felett amúgy sem tudsz homebrew böngészőt használni, mert ugye nem lehet elérni a kernel módot, ergo nincsen wifi kapcsolat.
    Nekem egyébként semmi bajom nincsen a beépített böngészővel, sőt, számomra inkább kellemes meglepetés volt a működése.

    2.5-ös firmware-be belerakták a LocationFree Playert, ezzel elvileg tévét nézhetsz a netről, ha vagy egy olyan boxod, ami a lakásodból a tévéadást felküldi a netre. Nálunk szinte 0 az értelme.

    2.6-os firmware már tudja a WMA támogatást, valamint lehetőséged van PodCastokat hallgatni. Ezek viszonylag kellemes dolgok, erre talán megéri frissíteni; főleg azért, mert a 2.01-es FW funkcióit tekintve ugyanaz, mint a 2.0, csak befoltozták benne a TIFF exploit futtatását lehetővé tevő biztonsági rést.

    Én tegnap frissítettem 2.6-ra 2.01-ről, mivel az összes, nekem fontos homebrew fut mind 2.01, mind 2.6 alatt, és akkor már jól jön ez a PodCast meg WMA dolog. (Egyedüli homebrew, amire szükségem lenne és nem futott, az a ScummVM, de az nem működött sem 2.01, sem 2.6 alatt... pedig hírek szerint 2.5 és 2.6 alatt jó eséllyel mennie kellene.)

    Azok után, hogy van Transport Tycoonom, Doomom, Quake-m, Rise of the Triads-om, Attack of the Mutantsom és Squarezem, azt hiszem, rohadtul nem érdekel az ISO loader többé. :D Ezek sokkal élvezetesebb játékok, mint azok, amik kijönnek mostanában. Ami meg érdekel/érdekelt, azt úgyis megveszem vagy megvan. (És ez nem olyan sok.)

    Nemsokára pedig állítólag úgyis jön a 3.0-s firmware e-mail klienssel és GPS-re felkészítve, valamint többféle streaming video/audio lehetőséggel és (még nem is létező) PS3 csatlakozással felvértezve.

    [Szerkesztve]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák