Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz Flowtation #15831 üzenetére

    Bő fél állásban vagyok kb. távmunkában rendszergazda a régi helyemen. Délutánonként, hétvégén benézek, ha van valami. Szerencsére az iskolában dolgozó kollégiumi titkárral tudok együtt dolgozni, az ügyes bajos dolgokat elintézi (beakadt a papír a nyomtatóba, beszélni ezzel-azzal, WiFi-t beállítani, stb.), és ő van a másik szűk fél állásban. A kiszolgáló oldalt teljesen én viszem, de a feladataim 95%-át távolról el tudom végezni. Igaz, hogy ehhez kellett pár hónap, mire így kialakítottam, és egy kontár, aki 1 hónap alatt totál beborított mindent, de ez már a múlt.
    Kb. hobbiként tekintek rá, ami egyébként érdekel is, a szabadidőmben is ilyesmivel foglalkozok. Az már csak plusz adalék, hogy kapok érte némi pénzt, ami kb. a fő munkahelyem cafeteria kerete. Illetve párom is a suliban dolgozik, így plusz egy kapcsolódási pont. Igaz, hogy a sulis dolgokat elég szapora leszarom tablettával lehet csak csinálni, de működik minden hónapok óta hibátlanul, ami, mint egy év 1 hónap alatt kiderült nagyon nem magától értődik... :DDD .

    [ Szerkesztve ]

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák