Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz bubi92 #13507 üzenetére

    Kozben kicsit kikupaltam magma belole. Azert nem jok ezek, mert ezek ennyi penzert csak LTO-6 os meghajtoval szereltek, az meg csak max 6 TB/kazetta nekem meg minimum 8 TB, de inkabb 10 TB/kazetta kell amit csak az LTO-7 tud.

    Az a lenyeg, hogy a teljes 8+ TB mentes raferjen egy kazettara amit kiad a meghajto a tulaj meg elsetal vele a nap vegen vagy van tuzbiztos szef is ami nem magnes zaras :DDD

    Sajnos, annyira balfek helyen van a ceg, hogy csak egy darab ISP van a kornyeken, a 150/150-es netert havi $2500 dollart kernek erre jonne ra a havi online tarhely a mentesukre amivel nincs is gondjuk, csak nekem... A 150/150-es neten a mostani mentesuk 5.5 nap alatt lenne feltoltve Amazon felhobe, ha egy bit sem vesz .

    Az igaz, hogy a cloudberry backup csak $300 dollart ker a backup feltoltesert, de ha le akarjak tolteni a teljes szettet az $8000-ba faj/alkalom szoval en inkabb a kazettat javasolom nekik...

    Ezt a kittet talatam, van hozza kazetta meg kartya, es tudsz ra siman irni olvasni mintha hdd lenne, es gyors is es titkositani is tud, szoval vagy ez lesz:

    [link]

    Vagy a HP amit linkeltem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák