Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz #89309696 #69400 üzenetére

    Hm ez így viszont a logikámmal ellentétes :F Vagy legalábbis nekem ez így rosszabban tűnik - miért foghatott be a fék?
    Ha ez történt, akkor viszont már egy ideje lehet így mentem vele, hisz azért kell idő, mire felmelegszik s elforr. De sajnos ez a valószínűbb, hisz pont azt írtam, hogy az út vége felé már tudtam mennyi gyorsabban, tehát 'magától' nem melegedett, ellenben a sebességtől annál inkább.
    Mikor még a kerékcsapágy volt hibás, s hallottam egy súrlódó hangot, akkor is nézegettem, hogy vajon a fék miatt van-e, akkor nem éreztem melegnek egyáltalán (nem, hogy a felnit, de a dobot sem). Így ez valami új dolog...

    rob210: na ez még így elég barátságos lenne (igaz +munkadíj, de akkor is). Igen, az egészet nem szívesen cseréném, főleg nem párban.

    Gondolom addig nem nagyon kéne használni a kocsit, még ha egyből nem is jön elő probléma. Nyilván most hétvégén utaztunk volna Zalaegerszegre.
    Igen, a szintre ránézek holnap (nyilván lejtőn tudok megállni, de az mondjuk látszik kb hogy áll...).

    [ Szerkesztve ]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák