Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz #42667776 #35394 üzenetére

    jó tudni! köszönöm, te otthon vagy a laguna1-ben! :R

    vajon így amatőr, de lelkes autógazdaként mennyi időt emészthet fel a csere?

    a tűzfalon a gyorscsatit mosatáskor nem tudtuk levenni, annyira rá van gyógyulva a csőre, a kiegyenlítő tartályt kimostam, tele volt az is moslékkal, nem csoda, hogy a hűtő is ganés, csak abból nem jön ki! most a fagyálló is -12 fokos benne, annyiszor volt szétszedve, a sok veszteség miatt vízpótlással nem egyszerűen elgyengült szegény! majd veszek tömény fagyállót(megint) és a kiegyenlítő tartályt leürítve feltöltöm, ártani nem ártok vele.....

    tegnap a szerelő azt mondta, hogy 15ezer munkadíjért kicseréli a fűtőradit..... mondtam neki, hogy annyiból f@sza kis termoruhát lehet ám kapni, meg nem is olyan hideg a -10, ha nem ér a menetszél..... :DDD

    megmostam ma a verdát, mert a 2 ünnep közötti kis cirkálásomtól állt rajta a sós maszlag, levettem az alapjárati motort, megfújkáltam, a tömítését kidobtam, mert málott szét, látszott, hogy az már eddig sem tömített, így lehetett az is az egyenetlen alapjárat okozója akár, majd használattal elválik.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák