Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    válasz AMD Power #32744 üzenetére

    Ha nem is sírtam, de rendesen bosszantott a dolog, sőt azóta is bosszant, és egészen addig bennem lesz, amíg ezt nem cserélem le, valami legalább olyanra, mint a Focus lett volna... Sajnos már nem tudok mit tenni, rossz döntések sorozata vezetett idáig, első autóm, szép kis tanulópénz, de úgy érzem, nagyjából mindent megtanultam, ami ahhoz kell, hogy következő alkalommal ne essek ilyen hibába.

    1,5 év alatt 15k km ment bele, évi 10k km szinte pontosan. Most már marad még 1-2 évet, a következő műszaki előtt tervezem lecserélni, aztán vagy úgy lesz, vagy nem... Költeni már nem költök semmit rá amíg megy, most minden megvan, bármi hiba lesz, amíg megy, nem foglalkozik vele, ha meg megáll, felgyújtom... :DDD A következő 2 évben 1 olajcserét tervezek, semmit más pénzt nem költök már rá ezek után.

    Egyébként tavaly szeptemberig ha eszmélek, még belefért volna a Focus-unk, de már csak idén tavasszal eszméltem, addigra meg már elment erre a pénz... 400k ment rá azóta csak a szervizre (gumi is, stb.), most pont annyi hiányzik a Fókához... De pár hónapot késtem felismerni, hogy ennek mennie kellett volna, és inkább egy újabbra cseréljem...

    Ez van...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák