Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz Freddy76 #13024 üzenetére

    Te figyu, az epres xuxu nem az én italom, csak felismertem az üveget... :P

    A sör tényleg nem az én italom, (kivéve a jó feketét vagy a szűretlen búzát). Most is van már lassan 2 hónapja 4 doboz Stella (lakásfelújításból maradt), amit pakolok jobbra-balra. Télen meg még inkább nem kívánom a sört... Nyáron jobban csúszik...

    Stroh-t csak 1 alkalommal ittam, akkor éppen bejött, igaz annak már vagy 8-9 éve...

    Édes borral nem tudom mi a gondotok, van olyan is, bár nagyon kevés az iható. Akkor már inkább jégbor. Ebből a szempontból hangulatfüggő nálam a dolog, de egy félszáraz fehéret (pl Gere pincészet) nem utasítok vissza, max ha kocsival vagyok. A pancs borokat nem szeretem. A fűszerezetteket és társait még inkább nem.

    Fősulin nálunk a vodka volt a sláger. Ha volt pénzünk akkor Smirnoff/Finlandia/Bols, utóbbit ha lusták voltunk elmenni előtte vásárolni és helyben fogyasztottunk. Ha kevés pénz volt, akkor Royal...
    Néha 1-1 üveg Jager is megfordult.
    Extra dolgok a jóféle házi borok, meggybor, hp (szilva, tüskés körte, barack, mézes, dió)...

    Kb ezek mentek fősulin az én időmben.

    Kollégáim mostanában a mák pálinkát szentesítik...

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák