Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabaizoli80

    kezdő

    Üdv!
    Olvasom itt a változásokat a kártyás csomagokról, faternak is jött az sms, hogy "megszűnik" a mostanija (azt sem tudjuk pontosan milyen van neki, még az én nevemen van, csak neki adtam, sima nyomógombos telóban használja a sim-et, 25Ft volt eddig a percdíj, talán Hello díjcsomag lehet....), most akkor mit kell ezzel kapcsolatban intéznem, mivel az én nevemen van, vagy ha nem teszünk semmit átkerül automatikusan egy másik "alapcsomagba", lényegében annyi a változás, hogy 30Ft lesz neki a percdíj, minden más (feltöltés/rendelkezési idő stb.) változatlan marad? Netet nem használ, csak az elérhetőség miatt van neki+néha telefonál is, melyik csomagba lépjen át? vagy csak a sima 30Ft-os/perc alapcsomag van automatikusan, net nélkül? vagy váltson szolgáltatót?
    Vodánál is volt nekem mostanában hasonló a kártyás csomagommal, ott is ki akarták vezetni a régieket, aki maradt a régiben a 19FT/perc 25 vagy 30Ft-ra emelkedett ha jól emlékszem, én váltottam az újra és így 19Ft maradt talán...ez még tavaly volt, de gondolom most ők is emelnek akkor.....

Új hozzászólás Aktív témák