Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RoSSo3

    senior tag

    válasz edk- #57748 üzenetére

    köszi!

    igazából nekem ez a flotta dolog nagyon új. tehát sosem használtam, nem is tudom valójában, hogy eszik vagy isszák. amit tudok, hogy a nyaralóban nagyon vacak a térerő és sokat (éveket) szenvedtünk, hogy sikerüljön egy olyan rendszert találni, amiben stabilan jön a net, nem kapcsol szét pillanatok alatt az amúgy 7-8 kb-os csomag - ennyire vacak volt a helyzet)

    Jelenleg úgy használjuk, hogy Telekomos feltöltőkártyás opció van, stickbe SIM-kártya, stick pedig routerbe és akkor lehet netezni telefonon és laptopon is. Viszont elég hamar lefogy a 4GB, és azért nem olcsó, mert ugye 3500 Ft kb. Egy hónapban ebből 2 csomag biztos lefogy, és sajnos sporteseményeket streamen nem is mertünk nézni.

    Tegnap kerestem rá és találtam meg a a Hello Data csomagot, ami szimpatikus lenne, 5520 Ft, korlátlan net. Csak túl szép, hogy igaz legyen, ezért próbálok utánajárni, mi itt a buktató.

    Szóval a flottákkal nem állok sehogy, és attól tartok, hogy ha eltérek a nagy hármastól (T, Telenor, Voda), akkor megint előjönnek a lefedettségi gondok, és hiába olcsóbb, de nem lesz térerő.

    Bocs, hogy hosszúra nyúlt, de talán így érthető a helyzet :)

    szerk: ami még fontos, hogy mivel nyaraló, ezért semmiképp nem gondolkozom hűségidős dologban. kb. májustól szeptemberig kellene a net-elérhetőség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák