Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sayuar

    őstag

    válasz Sayuar #30977 üzenetére

    amikor a mytariff-al előjöttek, azt hittem: VÉGRE!...aztán meg...ÁÁÁ mégse....
    Mekkora egy ... azt mondani, hogy tied a döntés, aztán mégis ők döntenek helyetted: mi van ha nekem 30 perc kell és 5 GB? Fizessek ki 80 percet...

    Szóval, visszatérve a hűség témához:
    én úgy tudnám elfogadni, ha pl. azt mondaná a szolgáltató: írd alá, hogy 24 hónapig az én ügyfelem leszel, és havi szinten 5000 Forintot nálam költesz el. Cserébe én nem mondom meg neked, hogy mire költsd el (jó persze saját szolgáltatásra, nem autópálya matrica+lottó+egyebek), akár havonta szabadon variálhatod hogy mi kell, cserébe a 24*5000 pénzért ezt-meg ezt a kedvezményt kapod. Na kérem: EZ A VÁLASZTÁS IGAZI SZABADSÁGA

    [ Szerkesztve ]

  • zseko

    veterán

    válasz Sayuar #30977 üzenetére

    Dettó :)
    Április 26-án jár le a hűségem. Én viszont vettem telefont tőlük mert így jártam jól (sőt, nagyon jól), így volt olcsó. S4-et vettem megrendelés előtt előrendelve, aminek a végösszege (természetesen az előtte lévő telefonomat eladva) 62e-re jött ki. Ráadásul független készüléket kaptam. És 62e-ért egy megjelenéskori csúcstelefont kártyafüggetlenül megvenni... nagyon megérte azt mondhatom, így én sem panaszkodom.

    A havidíjam ugyan ~1200-al emelkedett, de 500MB net helyett lett 2GB-om (ugyan a 200 sms/mms-t buktam [két év alatt nem küldtem el összesen egy havi harmadát sem...], de a 200 perc lebeszélhetőség megmaradt). viszont jött a két mizéria - havidíj emelés és kapcsolási díj - így még egy ezressel több lett a költség. Mint írtam, kiszámoltam, kártyásként havi ~2500-öt spórolnék.

    Ezért én is azt mondom: hűség? :N

    Következő telefonom független kétkártyás kínai telefon lesz, és soha többé előfizetés.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák