Új hozzászólás Aktív témák

  • gLes

    őstag

    válasz pweisz #72 üzenetére

    Jó, most hogy hol íratja az írásbelit az egy más kérdés, a közép nekem az ELTE-n volt, a felső meg ugye a BME-nél, sztem móka egy olyan nagy terembe írogatni aztán mikor már unod mert kész vagy nézheted, ahogy a többi szenved ;] Najó ez gonosz volt :))

    Inkább a szóbelinél necces, hogy milyen a vizsgaközpont és eddigi tapasztalataim alapján a Rigó veri mindet (erről a Pannon-mittoménmiről még csak nem is hallottam :))

    Egyébként még az is gáz ezekben az Euro meg mittomén milyen vizsgáknál, hogy egyrészt egy napon van az írásbeli meg a szóbeli is, ami sztem nem olyan korrekt, nameg a Rigóban, ha elbukod az egyik felét, akkor külön pontozzák és talán megadják a C-ből az A-t vagy a B-t ha nem sikerült az egyik, és akkor nem kell újracsinálnod az egészet, mint Eurón, mert itt az egészből jön ki egy darab %, szal...ezeket most úgy mondtam, hogy csak a Rigót meg az Eurót ismerem, a többi lehet hogy teljesen más :) Javítsatok ki ha nem így van...

    ''Rigó utcával nekem csak rosz tapasztalatom van.''
    Mint mondottam, ha elérsz egy bizonyos szintet, akkor már ők sem buktathatnak meg :) És ez a szint náluk 60% :DDD Szal 59-cel ne csodálkozz, ha megbuktatnak, már nemazér :Y

Új hozzászólás Aktív témák