Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Qru #27585 üzenetére

    Lesz Z67 februárban. Nem keverem Z68-cal, mint azt a másik topicban pár aluliformált gondolja. Ezért is bukott, aki már váltott.

    timike85: Én tudom, miről beszélsz. Nálam ez volt AMD 6000+/E8400 váltásnál, és Phenom 955/965-ös ismerőseim is látváyos gyorsulásról számoltak be i7-920-szal. :K
    Szerintem az uncore-t kellene levenned, és a QPI-t, gyakran ezek "limitálják" a RAM-ok sebességét.

    HSM: Én már csak úgy vagyok, hogy egy megvásárolt hardver sebessége ne a vásárlás UTÁN hónapokkal fejlődjön, bár vsz. a túlzott igényességem miatt. :B Hű de hurrá volt a HD3870 is, amikor megjelenése után bő fél évvel hirtelen 20%-ot gyorsult, mert addigra sikerült drivert írniuk hozzá az AMD-seknek, addig 3870-árban kb. egy 4670-em volt. :Y Ha vennél egy kocsit, amelynek 150-et kéne mennie, de fél évig csak 100-at teljesít, mit szólnál? Nyilván nem azt szajkóznád, hogy na, majd csak kijön hozzá egy jó frissítés valamikor, hanem vinnéd vissza a márkakereskedésbe azonnal (és vennél egy olyan kocsit máshol, amelyik tudja azt, amire a paraméterei predesztinálják). :DDD

    MontyCrew: A topicban olvastottak szerint a 20/21X erősen lapfüggő. ASUS és ASRock lapjaimban lényegében mindegy volt, melyiket használom. Értelemszerűen előfordulhat, hogy egy 21X192 beállításhoz kevesebb fesz kell, mint 20X200-hoz.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák