Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Surv

    tag

    válasz tildy #249 üzenetére

    Na ennek örülünk :) Tényleg nem szabad feladni.

    A mi macsekunk kölyökkorában volt nagyon beteg. A topic elején talán írtam is róla. Kéz alól vettük ráadásul nem egy macskatenyésztőtől, hanem egy tolókocsis hajléktalantól. A cica bolhás volt, mint kiderült nagyon komoly gombás fertőzése volt, de mindennap gyógyszeres vízben meg kellett fürdetnünk, meg kellett mosnunk a szőrét. Tiszta hab volt a cica mindig. Kapott három injekciót is erre, bár az állatorvos nem túl sok jóval bíztatott minket. 1 hónap alatt sikerült kigyógyítanunk közös erővel és azóta él és virul. Most már lassan egy éves lesz, és életvidám, óriás lett belőle :) Fekete, perzsa-házimacska keverék kan. Gyakorlatilag 11 hónapos korára 55-60 cm

    Szóval, a szeretet ( és persze néha a gyógyszerek ) együtt tényleg csodára képesek. A lényeg, hogy nem szabad idő előtt feladnunk. Ugyanazt el kell követnünk érte, mint a gyerekünkért szerintem.

    Egyébként hihetetlen meglepetéseket képes okozni egy ilyen kis állat.
    Két kedvenc kajája most pl.:
    1. kakaóscsiga
    2. légy ( biztos, mert jó mindhalálig :D )

    Nah, szóval nagyon szeretjük mi is.

    Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

  • Bagoly

    senior tag

    válasz tildy #249 üzenetére

    ''a szeretet és a gondoskodás csodát tesz...''
    A középkorban meg fokhagymát kellet szorítanod a hónodalá, és akkor nem téged vitt el az aktuális pestisjárvány :(

    Ettől függetlenül valóban örömmel tölt el, hogy a cica a körülményekhez képest jól van. :C

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Új hozzászólás Aktív témák