Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Uram Isten, ezt a HP B110-et valami Terminátor hozta magával a jövőből, vagy én haluzok?

    Egy EPSON SX205 gyűlöltette meg velem a nyomtatókat, és jártam inkább fénymásoló szalonokba ahelyett, hogy itthon locsolgatom a tintát a nyomtató tálcájára.
    Most valahogy hagytam magam rábeszélni egy ilyenre, és hosszú távú tapasztalatom még nincs ugyan, de az üzembe helyezése olyan volt, mint ha álmodnék.

    Pl.:
    -> Szól, hogy csináljak fej igazítást
    - Fogom a fejem, hogy megint itt kell bogarásznom a tesztábrát, amin többnyire nagyon nehezen vagyok képes választani a 2-3 legközelebbi közül, és azon merengek, hogy vajon egy multifunkciós készülék scanner része miért nem alkalmas erre...
    -> Erre azt mondja tegyem csak be a scannere a tesztlapot. Mint ha csak olvasna a gondolataimban.
    Ugyan úgy, mint mikor felpattant netre, akkor azon merengtem:
    - Hmm. Na nehogy már még firmware-t is tudna frissíteni netről?
    -> Erre szól, hogy frissíteni fogja a software-t netről.
    Hát ilyen nincs, de még nyomtatni is szépen tud.

    Ha hosszútávon is ilyen elégedettséget tud okozni, mint a beüzemelés alatt, akkor minden elismerésem a HP mérnökeinek.
    (Az EPSON-t tervezői irodáját meg gyújtsa fel végre valaki...)

    -----------------------------

    Ja, viszont egy kérdés:

    Van bármi különbség a nyomtatás tekintetében, hogy WiFi-n vagy USB-n át használom? A WiFi rész csak az adatcsatornát váltja ki, vagy van azért valami hátulütője is...?
    (Gondolok itt bármi apróságra, ami akár egy leheletnyit is befolyásolja a nyomat minőségét. Mert semeddig sem tart bedugni, itt lóg a régi nyomtató kábele. Csak ha tényleg felesleges, akkor a router se unatkozzon, mert hát az is itt van...)

    -----------------------------

    Később azt hiszem végigmérek majd egy tesztábrát spektrométerrel is. (Ha valakit érdekel, akkor linkelhetek egy házi készítésű ICC profilt az eredményről a gyári tintához és "hagyományos UV-s" papírhoz...)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák