Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsicsuvi

    tag

    Sziasztok,

    Kb 5-6 év elég sok (átlag napi 4-6 óra) használat után meghalt az AKG K77-es fejhallgatóm (elkezdett "bugyborékolni" és masszívan torzítani egyik pillanatról a másikra, semmilyen külsérelmi nyom nincs, több különböző eszközzel is próbáltam), a helyére keresek valami újat. (Esetleg ha valakinek van benne tapasztalata, javítható lehet? Fülpárnát is kéne cserélni, azzal együtt egy ilyen nem túl drága fülest megéri javíttatni?)

    1. Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Leginkább otthon, néha irodában.

    2. Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Vegyesen használom, de a zenehallgatás (prog rock) a legfontosabb, ha arra jó, nem hiszem, hogy filmmel vagy játékokkal bármi gond lenne. Mikrofon nem kell.

    3. Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    20k

    4. Új vagy használt?
    Ilyen sok használatra talán jobb lenne az új, de nem zárkózok el a használttól, ha csak úgy fér be a 20k-ba valami

    5. Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural

    6. Zárt vagy nyitott?
    Előző félnyitott volt, tökéletesen megfelelt. Ha nem olyan lesz, inkább legyen nyitott mint zárt, munkahelyemen úgysem hallgatok hangosan semmit, és legalább hallom, ha hozzám beszél valaki.

    7. Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
    Semmi extra, nem vagyok túl vájtfülű. Legyen kiegyensúlyozott ha lehet, a túl sok basszus zavar.

    8. Honnan vásárolnál?
    Ahonnan a legolcsóbb normális garival, külföld vagy garis használt is lehet.

    9. Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Egyelőre csak integrált hangkártya.

    Köszi!

  • kicsicsuvi

    tag

    Sziasztok!

    Egy éve már kerestem itt fejhallgatót általános felhasználásra a halott AKG K77-em helyére, végül egy Hyperx Cloud Pro lett mások ajánlására (elvileg az egy Takstar Pro80, csak más köntösben), de zavaróan nagy a visszalépés zenében, így most újra hozzátok fordulnék:

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Csak otthon.

    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Elsősorban zenehallgatás, azon belül progrock meg progresszív metál a prioritás

    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    ~20k

    4.) Új vagy használt?
    Új

    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural

    6.) Zárt vagy nyitott?
    Nyitott, esetleg félnyitott

    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Semmi extra, lehetőleg kiegyensúlyozott, a túltolt basszus zavar.

    8.) Honnan vásárolnál?
    Internet, külföld is lehet, ha szállítanak Magyarországra

    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Alaplapi intergrált.

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

  • kicsicsuvi

    tag

    válasz Spíler #71913 üzenetére

    Köszi! A Beyer már szerintem nem kapható sehol itthon, az árukereső csak a zajaruhaz.hu-t mutatta, de a boltban már nem volt, és azóta a webshopból is levették.

Új hozzászólás Aktív témák