Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rebbel

    csendes tag

    Sziasztok,
    végleg tönkrement az évekkel ezelőtt (1-2 ezer forintért :K :B ) vásárolt TDK MP-100 fejesem, és most siratom. Próbálom megtalálni az utódját, de eddig nem sok sikerem volt a műszaki boltokban, mert értékelhetetlen, minőségnek nem nevezhető zajt produkáltak. :W :W

    Szóval kérném a véleményeteket, mivel pótolhatnám őt? A Lenovo ideapad 100 15ibd laptopomon szoktam zenét hallgatni, filmezni. Nem hordozgatom. Zenében a metalcore-t simán felváltja a kortárs klasszikus Max Richter vagy Kai Engel is, szóval elég sokoldalú hangzást kéne neki produkálnia, ha jobb mint az előző az se baj. :)) 5 000 forintot költenék erre, elvárom cserébe, hogy évekig ne kelljen ezzel bajlódnom megint és minél hamarabb kellene hozzájutnom, szóval netes rendelés is csak személyes átvétellel (Budapest). Na jó, felmehet 7k-ig is, de akkor már tényleg legyen tartós és jó.
    Köszi!!

  • Rebbel

    csendes tag

    Halihó,
    hosszú évek használata (5-6 év?! nem is tudom, lehet régebbi) után kontakthibás lett :W :W a Maxell Retro DJ fejhallgatóm... Habár roppant csábító a gondolat, hogy a továbbra is 4-5 ezer forint környékén kapható darabok egyikét egyszerűen csak megrendeljem magamnak gondolván, hogy ár-érték arányban még mindig az egyik legjobb alsókategóriás cucc, sőt inflációval együtt már igazán király ár. De azért megkérdeznélek titeket... Milyen jó fejest lehet kapni max. 10-12k körüli áron, ami többet nyújthat a Retro DJ-nél? Továbbra is maradnék a zárt circumaural vonalon és szeretem a Maxell Retro mélyeit, de azt hiszem összességében lehetne jobbhangzású fejesem is a középtartományban ennél (bár megszoktam-szeretem ezt). De semmiképp nem szánnék rá most többet 10-12k-nál, a kábel szigszalagozós rögzítése meg nem örökéletű, szóval hamar szükségem lesz új fejesre.

    Javarészt home office melletti zenehallgatáshoz használom. Vagy a jól megszokott dolgokat ne cseréljem ha még kapni? :D

Új hozzászólás Aktív témák