Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz CyberFriend #96922 üzenetére

    En az a fajta vagyok, akinek ha nem tetszik egy fejes hangja -> vesz egy masik fejest. Engem kulonosebben nem zavar ha valaki azt hiszi, hogy azert szol rosszul a fejese mert nem wakandai vibraniumbol van a jack csatlakozo, csak nekem ne akarja megmagyarazni, hogy ez az ok. Ha egy fules nem tetszik, az nem az elotte levo erosito miatt nem tetszik es a szar basszust az egyetlen dolog ami kikorrigalja egy olyan fejes amiben jo a mely, nem pedig az hogy napi 30 percet hallgatsz zenet, mert annyi ideig birja ki hogy me olvadjon le a huto amit kihuztal 2 hazzal odebb, mert hallod hogy 3 fokos a tej... Fejeshez masik erositot venni hogy jobban szoljon kb olyan mint teherautoban szellozoracsot karbon vserelni, hogy agilisebb legyen a versenypalyan. Egyertelmuen agilisebb is lesz, hiszen ha felteszem hogy a szenszal konyebb, akkor itt egyertelmuen vesztett a sulyabol az auto. Versenyezni jo lesz ? Egy rakas szar lesz. Azaz el lehet hulyeskedni ilyenekkel, de egy fejes az izlesedbek szarul szol, akkor az szarul szol, tokmindegy kit raksz ele, moge, ala, fole, vagy csak a holdon hallgatod, hogy ne zavarjon be az 5G.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák