Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Melorin #93836 üzenetére

    Nekem furcsa a Beyerdynamic árazása. Van a 40-60K aztán a 150K. És jellemzően mindegyikre, túl erős a szorításuk a fejen, ami nálam egyből bukásra ítéli.

    Ez a legtöbb gyártónál így van, ha szintet akarsz lépni, mélyen a zsebbe kell nyúlni.
    Persze mindenki tudja hogy nem annyival jobb mint amennyivel drágább, de azért jobb.

    Mint az autóknál, ha BMW-d van de Porschét akarsz sokkal több pénz kell, ha meg Ferrarit, megint nagyon zsebbe kell nyúlni, ha pedig Bugattit, megint nagyon-nagyon zsebbe kell nyúlni. És nem annyival jobb, amennyivel drágább. Jó tudom az autó inkább státuszszimbólum, de ha attól eltekintünk, hogy 20%-kal jobb legyen gyakran háromszoros árat kérnek el, de ez azért van, mert a középkategóriás autóknak / fejeseknek is kell tudniuk egy bizonyos szintet hozni, különben mindenki a konkurrenciát venné.

    Amúgy nálam volt egy DT990 600 Ohm, 32 ezerért vettem használtan tesztelési céllal (eladtam azóta 29 ezerért), és meglepően jól szólt az árához képest, tisztán szólt, dinamikusan, részletesen. Volt egy kis tere is, egy kis levegősség. Szerintem jól is nézett ki és jól összerakott, tartós darabnak tűnt, és mellesleg elég könnyű volt. Az én fejemet egyáltalán nem szorította. Viszont kellett neki equalizer, mert kicsit fülsértőek voltak a magasai, azt muszáj volt leszedni, de utána tök jó volt, nekem jobban bejött mint a HD 650 (HD 6XX-em volt).

    Mielőtt meghallgatnék néhány típust...

    Menj el valami profi fejhallgatós boltba, és hallgasd meg őket, az az igazi ha kipróbálod. Ha új kell, akkor akár ott meg is veheted.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák