Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Pityu. #87599 üzenetére

    tény, hogy nem olvastam teljesen figyelmesen végig, de nem látom az extrém nagy hype-ot az írásban... inkább olyan "próbálom a pozitív oldalát kidomborítani, mert ezért pénz kapok" feelinges, ahogy jellemzi a linkelt teszt.
    Egyébként érdekes lehet, de nem látom miért lenne mindez jobb, mint egy IEM... nagyobb, nehezebb, melegebb, a BT folyamatosan pofázik (ami miatt én kb a 2. használatnál falhoz vágnám), és ha ténylegesen igaz és fel tudja mérni a füled érzékenységét, amely alapján hangolja neked a fejest (tol egy SW-s EQ-t, ha jól sejtem, és attól most teljesen tekintsünk el, hogy ez mennyire jó a hangnak), azért az még bőven nem garantálja, hogy jó lesz... mert ha fel is méri a füled, de az ízlésed/agyad nem tudja, azt tuti... ahogy a tesztelő is írta, h van olyan album, amiben neki sok a magas... pedig ugye az ő fülére állította be magát a cucc... szóval ennek én max úgy látnám értelmét, ha a felmért/kialakított hangképbe a júzer bele tudna nyúlni...

    De bármennyire is jó/hiperfrankó lenne a cucc, 1 fontos kérdés azért mindenképpen van: a csere "fülpárna" mennyibe fáj? Mert ugyebár egy IEM-nél a harangok azért előbb használódnak el, mint egy normál fejesen a fülpárnák.

    Röviden: szvsz egy egyedien kinéző cucc, amit nagy markteing bullshit-tel adnak el... mint kb mindent.

    De egyébként megvásárolható mo-on is, ha szeretnéd kipróbálni :) [link]

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák