Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Elemííír #86194 üzenetére

    "mai fiatalokban semmi alázat nincs. :N"
    A kor az allapot, nem pedig ereny. Amit mi erzunk akkor amikor ezt mondatot leirod az csont ugyan az, mint amit akkor erzel amikor olvasod amit en irtam. Az, hogy 40 eve hifizel az egy szam, attol a Te szavad nem tobb, mert sokkal regebb ota hallgatsz zenet. Felteszem talalok olyat aki 40 eve hiszi, hogy lapos a fold. Ez teljesen analog azzal amit te mondtal azzal, hogy elovetted a "mert en idosebb vagyok" kartyat. Ha 40 eve hifizel ES emellett egyebkent a szakmaban egy vilagszinten elismert (40 ev utan azt mar illik) nev vagy a hifi vilagaban, akkor azt mondom oke, mogotted van egy 40 eves szakmai mult , megfontolando (nem kotelezo, megfontolando) rad hallgatni. Errol szerintem itt most szo sincs, persze tevedhetek, nem tudom ki vagy.
    Semmit nem jelent ez a szam, biztos van aki 40 eve azt gondolja, hogy a sennheiser jo hang. Szerintem meg az egy vilagi tevedes. Ha majd 30 ev mulva mondom ezt akkor automatikusan igazam lesz ?

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák