Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarioAna

    senior tag

    válasz MarioAna #59648 üzenetére

    Megérkezett múlt héten a HyperX Cloud Core gearbestről. Hihetetlen, hogy mennyivel kényelmesebb, mint a Superlux HD681, pedig az sem számít szerintem egy kényelmetlen darabnak.
    Meglepetésre nem izzad bele a fülem és hosszú távon sem nyom sehol. A kábele érdekes, a mikrofont még nem teszteltem csak egy pillanatra felvétel erejéig, de minősége nem tűnt rosszabbnak, mint a Zalmam ZM-MIC1, sőt...
    Klausztrofóbiásoknak nagyon nem ajánlom, mert teljesen kizárja a külvilágot.
    Hangzásban elég jó, mélyorintált így teljesen más képet ad in-game, mint a HD681. A térhangzás fantasztikus, hiába zárt vs félnyitott összehasonlítása volt, sokkal precízebben be tudom lőni 360 fokban az irányt, tehát valahogy a pozícionálása/tere jobb, mint a félnyitott HD681-nek, bár ez lehet pont a teljes szigeteltségnek köszönhető, hogy sokkal kisebb zajokat is kiszűrhetek így.
    Zenére a HD681 kevésbé fárasztó a kevesebb mély miatt, de nem mondanám a Cloudot sem a szokásos brummogós dobozhangú fejesnek, mert attól függetlenül, hogy sok a mély, a többi is rendben van szerintem.
    Asus Xonar DG-vel hajtom, semmi gond nincs a kompatibilitással.

    Ennyiért (15k HUF áfa/vám nélkül EU Express szállítással) tényleg ajándék. Aug 11-i rendelés, 22-én megkaptam DPD futárral.

Új hozzászólás Aktív témák