Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dni

    őstag

    válasz Dorien #54520 üzenetére

    Ma még egy kicsit böngésztem a topicot valamint, hogy mit lehet kipróbálni boltokban és láttam, hogy többen kedvelik az AKG K/Q7xx vonalat így elmentünk a DFB-vel a fejhallgatóplázába és megnéztük a Q701-et és a AD900X-et, sajnos nem volt más ilyen kategóriájú fejes. Édesapámnak jobban tetszett a Q701-es hangzásban és komfortban mint a AT, így rá esett a választás. Ezt követően tesztelte a Dragonfly Reddel is, melynek jól jön a nagyobb teljesítménye és részletezőbb DAC-a, így még szimpatikusabb volt számára.
    Sikerült rábeszélnem, hogy ne rohanjon egyből a kasszához a fejessel, mert K701/K702/Q701 szokott lenni használtan aprókon és találtam is, még újat is 60-ért csak Miskolcon nem BP-en. :(
    Így még keresgéltem az alternatívákat, a K712Pro-ról még jobbak olvastam, így a német Amazonról berendeltünk egy K712Pro-t. Mindennel együtt 77-re jött ki az ára és január közepén érkezik. A DFR-t viszont megvettük a boltban, mert kint sem olcsóbb.
    Köszönöm a tippeket, ha megjött, akkor beszámolok a részletesebben a tapasztalatinkról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák