Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Citroware #51773 üzenetére

    Hát, én ezt úgy oldottam meg, bár nem fog neked tetszeni az ötlet, hogy a PS4 és médiabox (nincs PC-m, csak laptop, de a filmek, zenék mind médiaboxon vannak) is egy (sztereó) DAC-ra van kötve, és oda dugom a fejet, meg arról mennek a (sztereó aktív) hangfalak is.
    Annak a házimozi erősítőnek nincs véletlenül analóg vonalkimenete, amit egy fejhallgató erősítőbe tudnál dugni? Bár a jelenlegi felállásban persze dughatod a fejest a házimozi erősítőbe, de akkor lesz majd kérdéses a felállás, ha tényleg szeretnél egy normálisabban szóló cuccot venni.

    .DLL: Jaja, csak ha ugye szeteró DAC-ot köt a mostani erősítőjére, akkor bukja a sokpontegyes hangfalakat, mert azon csak 2.0 megy át. Szerintem nem nagy áldozat, a PS4 is átállítható sztereó PCM kimenetre, de ha már erre rendezkedett be, akkor gondolom meg akarja tartani.

    [ Szerkesztve ]

  • .DLL

    veterán

    válasz Citroware #51773 üzenetére

    Még mindig azt tudjuk mondani, hogy: próbáld ki a jelenlegivel. Ha majd esetleg veszel egy új fejhallgatót, nem is biztos, hogy vagyonokat akarsz rá költeni, nem is biztos, hogy nagy impedanciás lesz (bár az sok szempontból jobb), és leeht hogy azzal is elbánik az erősítőd (nem tudom mennyire jó a fejhallgató kimenete), egyébként sok fejhallgatóerősítőnek több bemenete is van, a gépről kap egy analóg jelet meg a nagy erősítő REC OUT-járól egyet, és egy kapcsolóval váltasz. Vagy eleve olyan DAC-AMP kombót veszel, amin van USB csatlakozó PC-hez, és optikai bemenet pl. konzolhoz, TV-hez. Pl. Fx-Audio DAC-X6. Analóg kimenetén keresztül pedig rákötheted a nagy erősítőre is, lehet hogy mégjobb hangot ad mint annak a beépített DAC-ja!

    (#51775) sheratan: egy rugóra járt az agyunk. :D

    (#51774) Rathrol Ez szeritnem a sima Hyperx Cloud X-esített, azaz X-Box változata, a sima jól szól, vehető.

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák