Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz szakibá... #51582 üzenetére

    Én is ajánlom, mert jó állappotban van ott, meg is vettem volna, ha nem lenne már P5-öm (én az eredeti árán is nagyon jónak, sőt best buynak tartom a P5-öt, - más kérdés, nem adnék ki annyi pénzt fejhallgatóért, hehe). Nem mellesleg 5ezerrel drágábban meg már lehet(ett?) refurbished-ként venni teljesen újonnan, az is megéri.
    A P5 egyértelműen jobb mint a P5 S2, erről már beszéltünk is korábban - az S2 konkrétan el lett cseszve, pedig a technológiája a P7-ben kiválóan szuperál.

    A P3-ban van néhány kisebb változtatás is, azonkívül, hogy főelemként a párna megváltozott, de ami még lényegesebb, hogy a driver is új. A P3-ban szerintem ügyesen használt, de elég olcsó, alapminőségűnek tűnő driver lehet, a P3 S2-ben levő driver már alapból komolyabbnak hallatszik - amellett, hogy persze a bőr is jót tesz a hangjának (is). Ráadásul az S2 még kicsit olcsóbban is (vagy legalábbis nem drágábban) indul mint az elődje tette, úgyhogy nem is lett rossz választás.

    (#51484) fericske:
    Sheratanhoz hibásan kapcsolódtál mert ő nem a MrSpeakerről írta degradáló szavait, hanem a Beyer Custom Pro-ról. A MrSpeakerről nem is írhatott volna olyanokat, mert homlokegyenest ellenkező karakter (és minőség, és kategória).

    Te azt írtad anno a MrSpeakerekről, hogy semmi különös, nem fogtak meg téged, a kategóriájuk standardját teljesítik. Szerintem ez nagyon nagy dolog, mert nem akármilyen kategóriában mozognak. Friss tapasztalatom szerint kifejezetten finom, tipikus "audiofil" irányultságúak, ahogy planárhoz illik. Nem olcsók persze, de szerintem lazán hozzák például az Audeze-k ár-érték arányát, alkalmasint még finomabb (finomkodóbb?) karakterrel. Ma hallgattam először MrSpeakereket, de nagyon szimpatikus volt a tudásuk, illedelmes magatartásuk. Megjegyzem, hátha valakit érdekel, az Alpha Dogot most 140ezerért lehet kapni akciósan, és persze magasan felülmúlja az alapból ugyanennyibe kerülő Sonus Faber Pryma-t - amely persze megintcsak egy kissé túlárazott valami, 80-90ezerért elég jó vétel lenne.

Új hozzászólás Aktív témák