Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hide5

    csendes tag

    válasz salytmasztor #47082 üzenetére

    Na, egy kicsit azért hadd védjem őket! (Fejhallgató Pláza/ExtrémAudio)

    Januárban bementem fülest hallgatni. Érdekelt az AKG Q701 és a Beyer DT880. Kihozták mindkettőt a - valóban lezárt - kis szobából. Leültem a kis DAC/fejhallgató erősítő elé, és egy órát hallgatóztam. Az AKG egy elég leharcolt darab volt, a gumizsinór már nem tartott semmit, a Beyer 32ohm-os volt, 250ohm-os nem volt.

    A próba alatt:
    - egy szót sem szóltak, hogy - önkezüleg - lehalkítottam a bolti háttérzenét adó rendszert
    - engedték, hogy én kezeljem a Pio CD játszót, cserélgessem a CD-ket, léptessek, stb.

    A végén elbeszélgettem az idősebb úrral - aki a próba alatt került elő - s miután mondtam, hogy a Beyer hangja tetszik inkább, már nem is ajánlotta a kinézett AT-t. Füles ügyben ő látszott szakértőnek. Azt azért hozzá kell tenni, hogy elmúltam már 50, s talán nagyobb vásárlóerőt néznek ki belőlünk. Hja kérem, az öregségnek is vannak előnyei. :N
    A végén visszaadtam a cuccokat, szépen elpakoltam, visszakapcsoltam a bolti zenét és kész.

    Az a baj, hogy tényleg hiányzanak a szakértők az üzletekből. Véleményem szerint 100000 ft. feletti áron fejhallgatót elég nehéz eladni, ehhez bizony rá kell tudni beszélni az ügyfelet, esetleg még úgy is, hogy lebeszélik egy igen drága, divatos, de xar termékről. Vannak ilyen helyek Magyarországon, csak sajnos ott ez még csak nem is a belépőszint. De ez már erősen OFF. :B

    [ Szerkesztve ]

    A rest kétszer fárad. A többiek egész életükön át!!

Új hozzászólás Aktív témák