Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz nucky30 #41082 üzenetére

    Szerintem a kategória egyik, ha nem a legkényelmesebb fülese volt. Nagy tere van, ezt akár fizikailag is lehet érteni. Ha nincs "tapsifüles" füled, akkor az lehet, hogy csak a tetején érintkezik a párnával. Egész este el van a fejemen. Én már a 2.-at nyúzom. Azt hiszem 6-7 éve vettem az elsőt, de régen, az biztos. A 4 éves fiam is el van vele, állítása szerint kényelmesebb, mint a többi (TAD500-nál is jobban szeretni, bár ezt én sem értem. Ő biztos nem hazudik erről.) Viszont.

    Magasabb hangok nem élesek rajta, inkább mélyorientáltnak mondanám, de nem viszi szét a fejed. Ezt akkor nem veszed észre, ha előtte csak gagyi füleseid voltak. Van rajta egy "lyuk", annak belső oldalán egy textil, így a pókok nem petéznek le benne, de a túlnyomás nem a dobhártyádra megy (quasy félnyitott?).

    Használtról lebeszélnélek, mert ha elöregedik (ha vigyázol rá, akkor kb. 3 év), akkor a csukló felett lévő kb. 2 cm2-es műanyag biszb@sz elreped. Ezt viszont nagyon jól lehet pillanatragasztóval ragasztani, összevulkanizálódik vele. A 2-at már azzal kezdtem, hogy még az előtt ragasztottam össze (nem igénytelenül), ahol szükség van rá, mielőtt megrepedne a kényes helyen, így bírja is.

    Az M390-ről is lebeszéllek, annak vékonyabb a párnája, az egyik előnyös tulajdonságát butították le.

    Ha mindenképp ebben az irányban akarsz maradni, akkor szerintem válaszd a Pioneer SE-M531-at. Nem lesz örök élet és egy nap, szerintem maradtak a gyerekbetegségei. Hangját nem hallottam, de ahogy elnéztem az 521-essel szemben ennek textil párnái vannak, amivel nem lesz problémád akkor se, ha egész este a fejeden marad. Szerintem ennek is nyúlik a gumija a fejpántban, de az olcsóbb AKG-k se különbek szerintem e vonatkozásban.

    Írj privit, ha valamire még kíváncsi vagy.

Új hozzászólás Aktív témák