Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz pkaresz #19818 üzenetére

    Miért is van elszállva?
    Mert őszintén megmondja a véleményét valamiről amiről hallgatás útján alkotott véleményt mindezt úgy hogy se mérnöki (mivel jogász) se céges befolyásoló tényezők nem adódtak hozzá. (Tudtommal Ati nem forgalmaz vagy árul semmilyen audio eszközt és nem is fizetik a rezsiét hogy reklámoz valamit :( )
    Az hogy nekem is az a véleményem hogy egy sony walkman vagy egy sansa sokkal jobb hangú az is csak meghallgatás útján van (pedig engem már befolyásolhatna mérnöki adatok és hasonló dolgok, de inkább a fülemnek hiszek.)

    Én speciel egy sennheiser IE80-al és egy Shure 325 (asszem az volt ott) hallgattam és értékelhetetlennek tartom. Egyik kollegámnak van ilyen az egyetemen (ő egy apple fülessel használja legtöbbet... ) én kipróbáltam az övét az én DT770LE-mmel hát úgy még értékelhetetlenebb volt...
    Ilyen az audio mindenkinek saját véleménye van. És ez így korrekt. :R

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

  • Ati1979

    veterán

    válasz pkaresz #19818 üzenetére

    Ez szerintem nem elszállás. :N

    Az én fülemnek nem tetszik az x3 hangzása sajnos. Ez az igazság. Vodkaboynak sem.
    Az a véleményem is amit kammerer is leírt, hogy sok dolgot próbáltak meg benne vegyíteni, de valahogy a hangminősége nem lett az igazi.

    Mivel kisebbségben vagyok ezzel a véleménnyel ezért, - szerintem észre vehető is volt - nem írok egyáltalán a lejátszóval kapcsolatosan semmit az mp3 topicba. (egy ideje) Se pozitívat se negatívat.

    Szóval szándékosan nem generálok flame-et. Mindösszesen annyit írtam, és ebből lett a vita, hogy jól meggondolta-e az x3-mat. Mert szerintem nem jó, így lehet, hogy az ő fiának sem tetszik.

    Ezért lenne, a legjobb ha meghallgatná.

Új hozzászólás Aktív témák