Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz #56474624 #12767 üzenetére

    Nem tévhit.
    Próbáltál már Denon AH-D1100-at akusztikushoz? Én folyamatosan ezt hallgatom (még). Tényleg néha egész kellemes, amikor érzem a zenében a kraftot, és akár órákig is hallgatnám ugyanazt a számot. De ha kicsit is mélyebbre mennek a dolgok, akkor olyan brummogások lesznek, hogy a szeparáció, mint olyan, abszolút eltűnik. Borzasztó. Cselló és zongora néha hallgathatatlan vele. Hegedű és akusztikus gitár viszont folyamatosan mehetne. A dob hangja a legjobb vele, mert nagyon telt és elképesztően üt, de ha bepörög és valami más hangszer és/vagy énekhang megszólal, akkor vége a bulinak...
    DT 990 PRO 250Ohm-mal már érezhetően jobban lehet ilyesmi zenéket hallgatni, de még mindig nem az igazi. Szintén túl sok a mély.
    Az AKG K512MKII pl. egyesek szerint vékonyka, és nem csak kammerer írta már ezt. Szerintem abszolút nem az. Persze elbújhat még a DT990 PRO-hoz képest is, de attól még van ott bumm, és a szeparáció is megmarad, már amennyire lehetséges ettől a low-end fejhallgatótól. Nekem nagyon tetszett a hangja, akárcsak a Denon AH-D510-nek vagy HD558-nak. Kár hogy utóbbi kettő túl van árazva, főleg a Sennheiser (felét sem éri kb.).

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák