Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz hm74 #12426 üzenetére

    Igen kezdetben talán én is az a szakicska voltam aki számokban hitttt. Most meg bakelitet hallgatok csöves erősítővel és egy HD580-as sennivel... :DD
    A lényeg szerintem ! Mindent a helyén kell kezelni nem mindenki whitefül és az agy többször viccel meg minket mint hinnék vagy mint kéne...
    És sajna egy jó marketing egy jó kinézet bizony becsapja az agyat... ilyenkor kell jobban hinni a villamosmérnöknek... És amikor ő meg azt mondja hogy nincs értelme Aosztályú erősítőben keresni a hangot és drága fejesre költeni akkor meg az audiofeelek felé kell keresgélni. SZóval bizony mind2 oldalnak vannak ERŐS hülyeségeik több is mint kéne...
    Mer hogy én villamosmérnökként az első nagyon jó adatokkal rendelkező fejes erősítőmet csupán két klasszissal hallom rosszabbnak mint a csöves látszatra fingegyszerű drága bumszli nagy és rossz adatú erősítőmet az is biztos... Pedig a számokban kéne hinnem nem? Arra tanítottak! Viszont másik irány azt viszont nem hiszem el, hogy egy 50k és egy 2k-s értelmes IC kábel között van különbség :DD
    Saját vélemény :R

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák