Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sántha Lajos

    tag

    válasz Gzula[HUN] #108985 üzenetére

    Na szóval . Előzmények . Miután réges rég vettem egy Sennheiser HD 205-öt , és úgy halottam hogy ez valami katasztrófa hangra (se rendes mély , se magas) , rögtön utána vettem egy Akg 518 le fejest , az a mai napig megvan , nagyon jó főleg elektronikus zenére . Ezzel el is voltam egy darabig . Halottam itt-ott a nyitott kialakításról , kíváncsi voltam milyen lehet , vettem egy Superlux superlux hd681-et , használtan kemény 4 000 Ft-ért (olvastam én hogy igencsak jó helyen szerepel a rtings oldalon , meg is lepődtem rajta nem kicsit ) . Nekem ami kicsit hiányérzet , hogy nehezen tudom úgy a fejemre illeszteni ezt a Superlux-ot hogy hosszabb távon kényelmes legyen , (na itt nem volt gond a Seinheizer 559-el , azt nagyon kényelmesnek találtam) , a másik dolog hogy a mély hangoknál hallom azt hogy (hogy is írjam) nem kevés , csak mintha kicsit távolabbról hallanám ezeket a hangokat . De lehet hogy ez a nyitott kialakítás miatt van , viszont a tér érzet nagyon jó , akusztikus zenéknél ez tetszik . Tehát hasonló karaktert keresek , nehéz ezeket pontosan megfogalmazni .

Új hozzászólás Aktív témák