Új hozzászólás Aktív témák

  • ghozt

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék belekóstolni a kicsit komolyabb hangzásba a szokásos vezeték nélküli fül és fejhallgatók, alap házimozi után.
    Nincs túl sok rálátásom a témára, ezért böngésztem az összefoglalót, jópár tesztet és itt a fórumon belül is viszonylag sok hozzászólást, viszont vásárlás előtt szívesen vennék pár javaslatot, nehogy nagyon mellé lőjek, amit előre is köszönök nektek!
    Szóval a kritériumok a következők:
    Otthoni zenehallgatásra használnám a következő felállással: jelenleg egy MacBook-om van és Spotify előfizetésem, amit sajnos családi csomag miatt nem nagyon mondanék le, de ha van sokkal jobb alternatíva nem zárkózom el előle.
    Kinéztem egy ifi Zen DAC V2 dac/erősítő-t de ehhez se ragaszkodok ha van jobb javaslat.
    Az árat kb úgy lőném be hogy a dac + fejhallgató jöjjön ki 200000-ből, ha olyan tuti tippje van valakinek, ami kicsit túllépi lehet róla szó de a hangsúly a kicsin van :D ( az ifi dac táppal együtt 70000), de az se baj ha olcsóbb és később majd fejlesztek.
    Csak újat szeretnék és itthonról.
    Csak circumaural.
    Zárt vagy nyitott ebben nem vagyok biztos, szeretem a basszust, de nem akarom hogy nagyon uralkodó legyen, viszont ne is hiányozzon. Szóval inkább több legyen mint semennyi ;] A tesztek, vélemények alapján a zártak ebben jobbak, de mindkét típust néztem, mivel itthoni használatra kell nem gond a kiszűrődő hang sem.

    Zenében a kedvenceim a rock, punk, metál. Ritkán egy kis elektronikus és hip-hop, rap.

    A következők szimpatikusak:
    Sennheiser HD560S / 600
    Meze 99 Classic/Neo
    Hifiman Sundara / HE400SE
    Audio-Technica ATH-A990Z
    Beyerdynamic DT 900 Pro X

    Viszont bármire is nyitott vagyok!

    Köszi előre is mindenkinek, és bocs ha valami hülyeséget írtam!

Új hozzászólás Aktív témák