Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz bajnokpityu #96932 üzenetére

    "a hd600az egyik leglineariasabb fejes 100k alatt."

    Mondtam en olyat hogy nem ? Ezt en is tudom. Csak halalosan unalmas. Ugyan ugy ahogy biztos vagyok benne, hogy egy color reference eizo monitornak a legvalosagosabbak a szinei. Csak filmet meg szetszaturalt samsung teven jo nezni, mert az jo a szemnek. Nem szinhelyes, hanem izgalmas. Minek akarnek olyan szint nezni amit egesz eletembe magam korul latok ? Ha egy vizesest meg egy ejszakai eget ugy akarok latni amilyen, akkor kinezek az ablakon aztan ott az eg. Nekem egy TV azt mutassa hogy mi "lehetne", az hogy "mi van" azt latom en is...Orulok neki, hogy neutralis a hd600, nyugodtan hallgassa akarki akinek erre all fel, en izgalmas hangot akarok, olyat amit akarok hallgatni, meg izgalmas szineket amiket akarok nezni. Engem nem erdekel, hogy neutralis es az milyen jo, az annak jo akinek a zenehallgatas annyit jelent hogy ul es "keresi a hibat". Igy is lehet, en zenethallgatni szeretek es ebben a sennheiser egy gyenge szar, mert a hangja annyira semmilyen, hogy az a semmilyenseg etalonja nagyjabol. A neutralis mar maga a kifejezes is kb azt jelenti, hogy semmilyen... se ilyen, se olyan, "semleges, kozombos". Hat, jol hangzik nem ? Nem.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák