Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    Sziasztok!

    Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Otthon elsősorban (szobai és néha kültéri - udvar, kert) használat, vagy pedig munkahely. Igazából kellene egy munkahelyi is ami aránylag szépen szól, kényelmes és "tartós". De alacsonyabb árkategória, a végén lesz a példa!
    Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Zene (Youtube, mp3, online rádió - podcast), Film (laptopról)amikor úgy van, de ez ritka, vagy játék néha. Az idő 80%-ban zene!
    Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    6000 Ft (ebbe a használt kategória is bele számít!)
    Circumaural vagy supraaural?
    Ne nyomja a fülemet. Szerintem normális méretű fülem van. (talán picit nagyobb, de nagyon picit - férfi fül méret)
    Zárt vagy nyitott?
    Zárt preferált de mindegy. Zárt előnye, kevesebb zaj jön át, így alacsonyabb hangerőn hallgatom a zenét!
    Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
    Kiegyensúlyozott. Elsősorban a zenei ízlésemnek megfelelőt.
    Zenei ízlés:
    - DNB (drumm and bass, de a lightosabb és nem a brutál mélyekkel rendelkező változatot részesítem ott is előnyben. Ami Angol rádiókban is leadnak elsősorban) Pl: John B, Camo & Krooked (Pendulum)
    - House/Electro/Dance/Progressive. Itt is inkább a Brit illetve a Spanyol irányvonal.
    - Pop-Rock, néha befigyel, olyan 5-10%-ban hallgatok szal elenyésző. Pl: Blur - Song 2
    - 90-es évekbeli EuroDance és EuroTrance, na meg az akkori "hardcore", mint például: Scooter
    Esélyesek:
    Philips SHL3000 - Volt Philips-em ott a műanyag pánt tört el. De a hangszoróval (hangzással) megvoltam elégedve!. Nézegettem leírásokat róla, és úgy tűnik ezzel is megvannak elégedve, meg a képek alapján erős kivitelnek tűnik. Újonnan 4300Ft-ért, munkahelyre szerintem kiváló. (Rádió hallgatásra, zenére)
    AKG 511 - 8000Ft ugyan, de ez otthonira lenne jó.
    Sennheiser HD 202-es használtan lehet megérné, de a párnák mérete miatt aggódom, élőben még nem tudom kipróbálni, és nem szeretném ha a fülemre üllne a füles, a kényelem fontos.
    Segítséget előre köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák