Új hozzászólás Aktív témák

  • CoctoPerkins

    csendes tag

    válasz Gzula[HUN] #92416 üzenetére

    Köszi a rengeteg segítséget!
    Úgy néz ki, hogy ez trükkös hirdetés, két külön terméket árulnak egy cím alatt, ezzel a fajta megtévesztéssel a gagyibb oldalak szívesen élnek. Nézd meg, az "Over-ear" az 560s, míg a "Circumaural" pedig az 559.
    Másik eladó van az én linkemben, mint a tiédben (néztem azt is korábban).
    Továbbá az értékeléseknél vannak fényképesek is, amelyeknél a képen is 560s van.
    És a termék leírás is 560s-ről szól, ha "Over-ear"-t választ az ember.

    A kérdések között ezt találtam:

    Question:I see some people saying that there is no 6.3 to 3.5mm adapter included, but some people say that it is. Why is that ?
    Answer:I think it's because there are two headsets for sale on this page, the 560 S , labeled as over ear and the 559, labelled as circumaural. It might be that he 559 doesn't have an adapter. I bought the 560 S and I got an adapter with them.
    By Amazon Customer on 01 February 2021

    Hier werden 2 verschiedene Kopfhörer auf einer Seite angeboten. Es gibt die Ohrumschließenden Kopfhörer (559) und den Over Ear Kopfhörer (560s). Also genau drauf achten was genau die läute bewertet haben. Richtig finde ich das aber auch nicht.

    Amazon Kunde · 12 January 2021

    Ja. Sehe ich auch so. Hier knallt Amazon anscheinend die alten Bewertungen unter einen völlig neuen Kopfhörer ((Okt. 2020). So verspielt Amazon das Vertrauen seiner Kunden.

    diehen · 01 December 2020

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák