Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    Eddig 6 alkalommal rendeltem az Ugreen Official-ból, és nem volt gond. Utsó rendelés még nem ért ide, de csak pár napja adtam le, akkor az általad (általunk) is linkelt kábelt, meg 2 másikat rendeltem. Nekem is meglepi lesz, milyen. Úgy emlékszem, hogy kb. 1-1,5 hónap a postázás, de a "vírusos" időben se volt több. Minden alkalommal kaptam egy vezeték rendezőt ajándékba a rendelés mellé.
    Mostanában Revolut kártyáról rendelek, de korábban Mastercarddal. Annyi, hogy nem mentettem el a kártya adataim. Vigyázni kell, mert egyébként automatikusan pipálná be, hogy menti. Probléma egyik alkalommal sem volt. (Nem Ugreenes rendelésnél már igen, de akkor is vissza kaptam a pénzt minden esetben.)
    Ugreen márka se a non plusz ultra, én azért szeretem, mert jó ár/érték aránya van. Én Hama kábelt alapban nem vennék, de ha gyorsan kell valami, akkor a szükség törvényt bont. Max megtartod tartalékba, lesz kéznél, ha az "állandóra" rendelt megtörik, vagy szálszakad.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák