Új hozzászólás Aktív témák

  • robi212

    tag

    Sziasztok,

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Otthon.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Szinte kizárólag zenehallgatás, elenyésző mértékben zeneszerkesztés.
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    A nagyon max. 40-45 ezer Ft.
    4.) Új vagy használt?
    Új.
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural
    6.) Zárt vagy nyitott?
    Család mellett hallgatnám, a zavarásuk nélkül, így zárt.
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Pici mély-, magasemelés belefér, de jobban örülnék olyannak, ami minél kevésbé színez.
    8.) Honnan vásárolnál?
    Országon belül, de akár a nagy EU shopokból is.
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Laptop integrált kártyával 95%, a maradék Huawei P9 teló és Huawei M3 tablet.
    De rá tudtok az integrált helyett beszélni egy hangkártyára is :) (úgyis még birizgál kicsit a zeneszerkesztés).

    Leginkább a hitspace kínálatát szoktam nézni, mert régebben zeneszerkesztésre kerestem elsősorban, de bárhonnan jó.
    Ami még fontos, hogy olyat szeretnék, aminek nagy a fülkagylója és kellően van mélysége is (fura méretű, formájú füleim vannak).
    Elsősorban youtube-ról megy a zene (tudom, tudom, tud hitvány lenni a zene minősége), de nyitnék más szolgáltatás fele, ahol jobb a minőség.
    Amit hallgattam és tetszett, az a Beyerdynamic DT 770 Pro nyitott verziója volt, de igazából semmi összehasonlítasi alapom nincs és ha van, olcsóbbal is megelégedek.
    Még egy szempontom lenne, hogy legyen párnázott a fejpántja, ne csak egy szimpla műanyag legyen, eddig amik voltak eltörtek. Egész nap zenét hallgatok és gyakran kell fel-, levennem.
    Jobb lenne, ha nem műbőr lenne a kagylója.

    Kösziköszi előre is.

    [ Szerkesztve ]

    Ha a Vasembert felcseréled Bádogemberre, már nem ugyanazt a filmet nézed.

Új hozzászólás Aktív témák