Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz #98320896 #85839 üzenetére

    Köszi! :) Gondolkodtam a dolgon, és ráeszméltem, hogy engem egyik fejhallgató karaktere sem zavar (csak átmenetileg, miután egy teljesen más karakterűt használtam - pl. bright után dark, vagy fordítva). Ha pl. sokáig használom a HD559-cet, utána az AD700X durván kiemeli a magasat, már-már bántóan. Aztán ha sokáig használom az AD700X-et, utána a HD559 tűnik veilednek. Leginkább azt vettem észre, hogy ha az átmeneti "zavaron" túlesek, hagyok időt az agyamnak, és a füleimnek, és megszokom a fejhallgatók karakterét, imádom őket, és az eredeti, hamisítatlan hangjukat... Ugyanaz a szám teljesen más élményt nyújt ezzel a 2 fejhallagtóval, és azt hiszem, ettől (is) szép ez a hobbi. :K :C :R

    A burn-in is valami ilyesmi lehet, elsősorban nem a fejhallgató hangja változik, hanem az agyunk szokik hozzá a fejhallgató hangjához/karakteréhez (szerintem).

    Köszi az insight-ot! :R

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák