Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    Üdv Urak !

    Adott egy ilyen típusú eszköz Genius 31710043101 HS-G700V gaming headset

    Ezzel olyan gondom akadt, hogy a Win10Pro ( frissített rendszer ) egy ideje, nem ismeri fel.
    Csatlakoztatom USBre ( akár 2 vagy 3.0 ) de jön a felhívó üzenet, hogy "nem veszi a gép a lapot."
    De, ezen kellemetlenséget megelőzően minden rendben volt...nem kért semmilyen szoftvert, csatlakoztatás után megtalálta és rendeltetésszerűen üzemelt.
    Próbáltam a hivatalos oldalról drivert letölteni hozzá, hátha....Viszont, ezt sem tudom hozzá telepíteni, mert az elején kérné hogy válasszam ki, vagyis hogy csatlakoztassam a céleszközt. Amit hiába kötök rá a gépre, mert jön sz USB-s figyelmeztetés. Telepítés így el sem indul, headset hiányában...

    Próbáltam vezérlőben az USB kezelést tiltani és engedélyezni, semmi haszna. Minden egyéb "kütyüvel", tökéletesen működik az összes aljzat.

    Elromlott a füles? :F

    Ha nem témába vágó, akkor az illetékes törölheti, vagy kérhet törlést rá. Esetleges útbaigazítást megköszönöm. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák