Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    Üdv... Nagy megelégedéssel használok otthonra zenehallgatásra egy DT770 PRO 32ohm-os fülest (az ATH-M50-emet váltotta, amikor kissé "túlhordtam" :D), és érdeklődnék, esetleg milyen fülesek és milyen árkategória van ettől egy-két fokozattal feljebb (mondjuk 80-200k között). Gondolom hogy itt már a "meghajtás" is számít, ezt a fülest jelenleg egy sound blaster e5-tel hajtom (ami elvileg jó 600 ohm-ig). Plusz lossless-t (is) hallgatok természetesen.
    Hallgatni sokféle zenét hallgatok, Trip hop-tól elektronikuson át klasszikusig.
    Jah, újonnan szeretném, és mivel itthon vagyok, így lehet nyitott is (eddig csak zárt füleseim voltak, mert munkahelyen is használtam, de oda most van egy sony wh-1000xm3).

    Illetve szeretem ha elég nagy a tappancs, mint a 770-nél is, nagy velúr fejrésszel, állati kényelmes). Szóval nem tudom, a momentum, sennheiser hd600 mennyivel jobb, vagy itt van ez a meze 99, amiről még nem is hallottam (de laikus vagyok mint kiderülhetett :D)

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák