Új hozzászólás Aktív témák

  • Wendelke

    senior tag

    Üdv!

    Pár napja a másik szaktopickban , elkezdtem érdeklődni dac+fejhallgató ügyben. Az előzmény annyi, hogy egy Xiaomi A1 telefonról hallgatok zenét, eddig a telefonhoz egy SMSL X4 volt, amit most leváltott egy SMSL IQ.

    Az eddig használt fejhallgató egy Takstar Pro82. Elkezdett motoszkálni a kisördög, hogy fejhallgató ügyben is feljebb kéne lépnem, az 50eFt körüli kategóriába. Mivel melóhelyen használom, így maradnék a zártnál.

    A korábbi kérdésemre két ajánlatot kaptam a Focal Listent, és a Nad Visio HP50-et. (Eléggé vegyes véleményekkel :U )

    Pár nap olvasgatás után, még kibővítettem a listát a Beyerdynamic dt 770 pro 80-al, és az Audio-Technica ath-m50x-el is. Bár az utóbbit eléggé lehúzzátok itt a topicban.

    A problémám az, hogy a kipróbálásuk, meghallgatásuk, vidéki lévén most sajnos nem kivitelezhető.

    Alapvetően rockot, metált, bluest hallgatok, néha egy kis népzene/világzene is belekeveredik.
    Azt gondolom, hogy a V karakter bejön nekem, szeretem a mélyeket, és ahogy pár hsz-al előbb is írták, szórakoztasson a zene amit hallgatok. A nagyobb kényelmes fülpárna előny azt hiszem. :)

    Magasabb kategóriás fejessel nincs tapasztalatom.

    Szóval várnám a javaslatokat, amit előre is köszönök!

    "Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

Új hozzászólás Aktív témák