Új hozzászólás Aktív témák

  • andrasth

    tag

    Elhoztam az AKG K712 Pro-t, egy AudioGd NFB 11-en hallgatom pár órája. Nagyon szépen kiegészítik egymást, köszönöm az ajánlást Doriennek és Sinesolnak... kb 5 perc alatt mondták meg a tutit és tényleg. :K

    Szuper kényelmes, az önbeállós pánt telitalálat az én átlagos fejméretemhez. Súlya semmi, a hatalmas fülpárnák jól csökkentik az amúgy sem kényelmetlenül nagy szorítóerőt és nálam sokkal nagyobb fülű delikvenseknek is kényelmesek lehetnek szerintem. Úgy általában kiegyenlített, sokáig hallgatható, részletes, jó nagy terű hang alulról jólesően megtámogatva. Jól elkülönítve mutatja meg a hangokat, hangszereket, de mégis egésznek hallom a zenét. Mélyei jó gyorsak, megfogottak, precízek nincs maszatolás, brummogás és nagyon alulról indulnak, középtartománya gyönyörű, nem tolakodó, artikulált, a magas kerek, nem szúr nem fáj. Jó sokáig hallgatható ez a kombó, mindenből pont annyi van, amennyi jól esik. Ez így nekem szerintem elég is lesz, kb ezt a hangot kerestem. Feljebb nem nagyon mennék (egy darabig:) Ja igen, és jól jön neki a high gain, így alacsony hangerőn is sokkal simább hangja van mint lowon. Most hirtelen egy Sennheiser HD 555-tel tudtam összehasonlítani. Nem egy kávéház, de az sem rossz azért. Kicsit közönséges a hangja a 712 után. Tere elég karcsú, igazi alja úgymond hát nem nagyon van jelen, ami van az kevesebb és lassabb, (de lehet, hogy csak a túltolt közepek nyomják el, nem tudom). Nekem nehezebben hallgatható mint az AKG. Van egy Takstar 82 Pro is a közelemben, de az annyira V karakter, hogy nincs értelme hasonlítgatni - másfajta zenékhez lehet jó, mint amiket mostanában hallgatok.

Új hozzászólás Aktív témák