Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvarez81

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem lehetek eléggé hálás a topik "véneinek" , hogy az AD900x-et ajánlották nekem, mert egyszerűen fantasztikus. Imádom... alig alszom, mert éjjel kettőkor - "na még ezt az utolsó számot meghallgatom"...gondolattal meghallgatok még 10-et. Viszont eléggé féltem, és emiatt is, ez nekem nem általános, csak zenehallgatós fejes. Viszont ugye ezek után nem annyira vagyok elégedett a régi fejhallgatóimmal, ráadásul néha jól jönne itthonra is egy zárt. Nem akarok Hd662 EVO-t venni, mert a cégnél elmegy, semmi kirívó hibája nincs. de továbbra sem szeretem a hangját. Szerintetek általános felhasználásra: youtube, néha egy kis játék ( WoT, vagy WT, ilyesmi), film, stb. melyik lenne ideális? Pio MS5T, Takstar pro 82, vagy inkább ATH M40x? 30-at nem szívesen adnék ki második cuccra, ha már itt az ad900x. Esetleg nyitott-félnyitottban is gondolkozom, de csak, ha olcsón hasonló élményt kapok, vagy jobbat, mint a leírt zártaknál, de plüss párnával. (shp600? dt910?) Félek, hogy nyáron beizzadnék a zártakban. Olyan kellene, ami annyira azért nem nyitott, mint a 900x, mert ott tényleg minden hang átjön, és ha a gyereksereg ébren van, néha jó egy kicsit zajt csillapítani. Picivel több basszus, mint az ad900x-ben elég lenne, és inkább enyhe V, vagy semleges jön be inkább. (Ha egyáltalán lehet mondani az AD900x-re hogy semleges..) ... Szerintetek? Előre is köszi!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák