Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz Bodz #64647 üzenetére

    Jelentene ez nekem szerinted jelentős előrelépést?

    Jelenleg nagyjából elégedett vagyok és mivel nem sürgős az upgrade, inkább új monitort keresgélek, sajna jelenleg is refundot várok az előző kiszemelt be nem válása miatt. Viszont a jó ár elgondolkodtató, lehet később már nem lesz belőle, kifut a cucc?
    Eredetileg az volt a terv, hogy majd ráérek audio témával később is foglalkozni, meg amúgy is erősítőt akarnék másikat.
    Szóval most akkor mivel járnék jobban, ha a Myryadhoz vennék egy he560-at, vagy ha a K712-höz veszek majd másik erősítőt. V100-ra gondolok egyre inkább, azt mondják a termékeik elég jók világos fejesekkel és nem sokkal dragabb a korábban emlegetett G109S-nél. A dac az meg maradna a Concero, mivel egyrészt meg vagyok elégedve vele, másrészt meg a feljebb lépéshez gondolom dupla ennyi összeget kéne kiadnom, az meg egyelőre még alaposan túl van az ingerküszöbömön. :D

    Ja meg a HE560 Frequency response-ja nekem kicsit túl soknak tűnik 2-6khz közt, épp ott emelkedik a görbe, ahol lejtésnek kéne lenni. Persze a görbe lehet semmit sem mond, meg amugyis planár, nem hasonlitható az eddigi tapasztalataimhoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák