Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz fericske #64303 üzenetére

    annyira kicsi és lapos, ha nem erőltetnék ezt az összehajtható design-t, ha szimplán pofára hajtva adnának hozzá egy lapos kemény dobozt a meglévő kis zsák helyett, akkor igaz, hogy nagyobb helyet foglalna, de nem lenne ilyen gond. vagy csak egyszerűen használnának normális anyagokat. esetleg alumíniumot, hogy soha nem menjen tönkre.

    az akkuja miatt úgyis csak pár évet bírhat, ezért is nem értem, minek kellett még a konstrukción is gyengíteni. ennek legalább a pántja fém, a vezetékes verzióé műanyag volt és törött. az mondjuk így csukódott.

    (#64304) J.C.G.: írtam a supportnak, ha küldenek cseredarabot, kicserélem, ha nem, küldöm vissza, hogy javítsák meg. és nem izgat, hogy látszik, hogy ragaszottam, mert magától nem tud eltörni, másért meg minek szedném szét? amúgy meg eleve nem tud nem-garis lenni, mert nincs 1 éve, hogy megjelent. csak kár érte, aszittem végre lesz egy tartós könnyű hordozható nc melós fejesem. erre most vehetek valami olcsóbb vezetékest.

    (#64306) emiki6: quality control mesterfokon. úgy látszik, az összeszerelésen spórolnak:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák