Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    No jöjjön egy dilettáns véleménye az új fejhallgatójáról, ami hátha segítség lesz bárkinek, avagy:

    SONY MDR-ZX110APB fejhallgató vélemény

    Nemrég hoztam el a boltból, beizzítottam, megtaperásztam, meghallgattam, elszagolgattam, megnyalogattam.
    Kialakításra vására műanyag, a kábel keményebb fényes anyagú, a jack része L megoldásos. Anyaghasználatra mondhatnám, hogy trágya, de ebben az árkategóriában szerintem ez teljesen okés.
    A fejpántnál a párna hiánya egyelőre kicsit fura a fejem búbján, de TALÁN megszokható.

    Hangzás: meglepett! Nem mondom, hogy életem legjobb audio élménye, de ennyiért ennél sokkal dobozabb hangot vártam. A mélyek hangsúlyosabbak, de legalább vannak, a magasak meg minden más kellemes, ócsókategóriás, de legalább nem doboz (hangsúlyozom megint: dilettáns vagyok). Hangosnak pont annyira hangos amennyit tudnia kell.
    Fülpárnáknak egy évet adok; remélem cserélik gariban ha kell.
    A hajtogatható fülrészben nem bízok, én azt mondanám, hogy az adja meg elsőként magát, úgyhogy nem hajtogatom sokat; ha hajtogatni akarnék, akkor origamit vettem volna amúgy is.

    Pro:
    - kellemes mélyek
    - ócsó
    - nem doboz hang
    - szép? (szubjektív, szerintem pofáska)

    Contra:
    - hangsúlyosabbak a mélyek, tehát nem mindegyik zenei stílushoz illik
    - fröccsöntött kétpálcás anyaghasználat ami szerintem 2 évet bír max ha otthon használod csak, ha mászkálásra is, akkor egyet, de ez idővel kiderül
    - a zajszűrése nem létezik; nem fülkörüli, tehát utcára nem ezt javasolnám

    Verdikt: ha 4000 alatt megkapod, akkor vedd meg, annál többet nem ér, annyiért viszont tök jól kiszolgálhat. Én 7/10-et adok neki ha az árát is számításba vesszük; ha nem, akkor 6/10.

    Igény esetén írok róla egy három hónap használat utáni véleményt is.

    [ Szerkesztve ]

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák