Új hozzászólás Aktív témák

  • Batyulda

    tag

    válasz dangerzone #55646 üzenetére

    Audio technica m50x. Minden kritériumodnak megfelel,ebben hallod nagyon dinamikusan,reszletesen,az igazi deep mélyet, (30hz -tól már),de mellette egy kiegyenlített hangú hangja van,semmi nem megy rá a másik tartományra. Ha kell odavág elektronikus zenénél,ha kell pl jazzt hallgatva megbújik a sarokba,és azt a mennyiséget adja ami oda való. Igazabol azt fogod hallani vele,olyan minosegben,es mennyisegben amilyen minosegu a megirt szam amit hallasz. Én a sajátommal hallottam kopogos száraz olyan minőségű mélyet hogy sirvafakadtam,de olyat is hogy libabőrös lettem. Azért monitor fejes,azt hallod vele amilyen a szám minosege,Cserelhető kabeles,3 meretet kapsz gyarilag hozza.Jó dac+amp+ minőségi jól kevert/felvett zenével eszméletlen mit tud. Én ezt ajánlom, de az interneten rengeteg tesztet, fórumot találsz róla ha jobban be akarod határolni a hangját,több infóval, a legjobb az lenne ha meghallgatnad élőben." Kategóriájában "van a dt770 pro ,ami magas és mély kiemelt,kicsit hatterbeszoritott középpel, shure 840 ben nincs mély igazabol,csak kozepmely, az is ezen az aron mozog, sennheiser hd25 erdemes még,ha nem zavar a supra kialakítás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák