Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz Dorien #21291 üzenetére

    Megnéztem, de több értékelésben azt írják, kevés a basszus. Nekem meg basszus orientált kell mindenképpen. Voltam egy másik MM-ban,de nem lettem okosabb. K511 volt, de azt elég erőtlennek érzem, persze, LG G2 mobilomra raktam mindegyiket, amiben bár baromi jó a hangchip, azért erősítő nincs benne, nem is fejhallgatóhoz lett méretezve. Sennheiser HD205 bár jó basszusos, tök tompa elnyom mindent, azt tudtam volna jó áron, de most már nem kell :D HD449 meglepően szépen szól, és bár elég drága, 14k-ért tudnék szerezni, makulátlan állapotút,de garancia nélkül, úgy meg nem tudom, belevágjak-e. 14 körül más zárt nemigen van, max. a Creative live, ami még versenyben van. Egyre jobban azt hiszem, hogy vagy választok egy 15k körüli előbb említettek közül (vagy ha van még ötlet mélyorientáltra, akkor beveszem a körbe), vagy lesz egy k511 8k-ért amíg nem találok egy normálisat 30-40-ért... Minél többet hallgatok meg, annál jobban elbizonytalanodom.... ellenben kipróbáltam egy K514-et, és elég kellemes a hangja, pedig ugye az nem mély kiemelt alapból.

    Szívem szerint megvenném a 449-et, de nemtudni mikori, aztán nehogy az legyen, mint a 215-ömmel,hogy szépen tompult el a hangja, ahogy egyre idősebb lett. :(

Új hozzászólás Aktív témák